ÚVOD

1299182061dItb25

O NÁS:

Latku v službách poľovníctva nastavujeme na úplne inú úroveň.

Ponúkame služby poplatkového lovu v rozmanitých revíroch Slovenska, kde každý náš klient prežije krásne chvíle plné poľovníckych zážitkov so svojimi priateľmi a rodinou. Sprostredkovávame individuálne poľovačky na všetky typy lovnej zvery na Slovensku, jednodňové a viacdňové spoločné poľovačky na prevažne diviačiu a bažantiu, ale aj na ostatnú zver.

Poľovačky a všetky sprostredkované služby zabezpečíme podľa vašich požiadaviek a predstáv, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie. Tiež za vás zabezpečíme všetky náležitosti, či už sa jedná o Slovenský poľovný lístok, o povinné poistenie, ale aj o všetko ostatné, čo potrebujete na výkon poľovníctva na Slovensku. Ponúkané služby sú vykonávané v sprievode skúsených poľovníkov.

Poskytujeme služby pre vášnivých zberateľov parožia s možnosťou poskytnutia poľovného revíru za účelom zberu zhodov v každom ročnom období.

Vzhľadom na to, že Slovensko je krajina známa svojimi kúpeľnými destináciami, sprostredkovávame po náročných chvíľach strávených v revíry výlety, kde môžete nabrať nové sily vo vodách liečivých prameňov alebo len jednoducho relaxovať vo wellnesse.
Je len na vás, ktorú z našich ponúk si vyberiete.

Pre účastníkov poľovných kurzov ( budúcich poľovníkov ) sme pripravili odborný program praktickej prípravy uchádzačov o prvý poľovný lístok, ktorý každý uchádzač nevyhnutne potrebuje na úspešné ukončenie poľovného kurzu.

Lovu Zdar!