slovakhuning.eu

Latku v službách v polovníctve naša spoločnosť nastavuje na úplne inú úroveň. Ponúkame služby poplatkového odlovu v rozmanitej, rovinnej i hornatej krajine, kde si každý polovník príde na svoj životný zážitok v najlepších revíroch Slovenska. Ponúkané služby sú vykonávane v sprievode vyštudovaných profesionálnych polovnikov.

Sprostredkovávame polovačky podla vašich predstáv,či víkendové pobyty s partiou alebo s rodinou, súkromné polovačky na bažantov po celý rok, vo vyhradených termínoch na diviačiu zver a jeleniu zver, individuálny lov vybranej zveri v jej lovných dobách. Sprostredkovávame služby relaxu vo wellnese po vyčerpávajúcom dni/ noci na polovačke.

Polovačky a všetky sprostredkované služby zabezpečíme podla vašich požiadaviek a predstáv aby ste sa unás cítili čo najlepšie. Každý žiadatel o vykonanie služby poplatkového odlovu musí byť držitelom polovného lístku.

Poskytujeme služby pre vášnivých zberatelov parožia, možnosť poskytnutia polovného revíru za učelom zberu zhodov v každom ročnom období.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>